İçeriğe geç

SU TESİSATI

Edirne su tesisatçısı servis hizmetlerini size hızlı ve kolay şekilde ulaştırıyoruz,sıhhi tesisat onarımları klozet,musluk tamirleri ve su tesisatı ile ilgili hertürlü problemlerinizde yanınızdayız 7/24 hizmetimiz ise sadece tıkalı gider acma servisidir.

SU KAÇAĞI TESPİTİ

Su kaçağı bulma konusunda gelişmiş cihazlardan yararlayan ekibimiz kapalı yüzeylerde sızıntının yerini noktasal olarak bulmaya çalışır kırmadan tesisat tamiri diyede bilinen bu tadilat işinde amaç en fazla iki fayans kırılarak arızayı gidermektir böylece hasar minimilize edilir.

TIKALI BORU ACMA

Tıkanıklık açma adı altında sunduğumuz bu hizmet robot kanal temizleme makinaları ve boru içi gözlem kameraları ile yapılmaktadır bina içi atık su gider hatları yani lavabo,tuvalet,banyo ve mutfak giderlerinde meydana gelen tıkanmaları hiç biryeri kırmadan açmaya çalışırız

KLOZET TAMİRİ

Klozet tamircisi gerektiği zamanda usta çağırabilirsiniz klozet iç takım rezervuar değişimi,taharet çubuğu ve klozet musluklarınızın onarımlarında uzman ekibimiz aynı günde adresinizde.

MUSLUK TAMİR MONTAJ

Musluk ve baytaryalarınızın arıza ve değişimi için servis talep edebilirsiniz aç kapa (mix) ve diğer tüm su armatürleri bakım ve montajı için su tesisatçısı hizmetimiz Avrupa yakası ile sınırlıdır.

BANYO TADİLAT DEKORASYON

Banyo dolabı montajı,gömme klozet mondaj ve yerinin hazırlanması lavabo tamir işlerinizde uzman tesisatçı sıhhi tesisat dekorasyon yer değişimi gibi işlerde bizi arayabilirsiniz.

PETEK TEMİZLİĞİ

Evlerimizde kalorifer tesisatını kombi borularını vede kombilerin montajlarını tessiatçı ustalar yapmaktadır ayrıca periyodik olarak peteklere yapılması gereken petek temizleme işleminide su tesisatçıları yapar İstanbul su tesisatı olarak petek temizliği uygulamasını yaparken özel makinalar kullanmaktayız makina ile yapılan temizlik sayesinde eskiden olduğu gibi peteklerin yerinden sökülmesi gerekmiyor,kullandığımız kimyasallar yardımı ile etkin şekilde petek iç temizliğini yapıyoruz böylece peteğin altı ısınmıyor,en sonraki petekler ısınmıyor yada doğalgaz faturasının yüksek gelmesi gibi şikayetleri büyük oranda azalıyoruz.

Şimdi Ara!